Teslimat ve Montaj

Siparişi verilen ürünler merkezimizden sipariş verildiği anda teslim alınabilir. Firmamız her zaman özel siparişle yapılan ürünler hariç standart ürünleri stoklarında bulundurmayı prensip edinmiştir. Uzman ekibimiz , ürünün gerektirdiği şekilde azami dikkat içinde gerekli malzemeleri ile paketler.

Paketlenen ve teslime hazır hale gelen ürünleri istendiği takdirde anlaşmalı nakliye firmaları ile İstanbul içine teslimat yapılabilmektedir.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz istekleri halinde , istedikleri kargo şirketi ile ürünleri kendilerine ulaştırılabilmektedir.

Yurt dışındaki müşterilerimiz için ise anlaşmalı export ve gümrükleme firmalarına yönlendirilerek ürünlerinin en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde ulaştırılabilmesine yardımcı olmaktayız.

Yine başka bir konuda isteyen müşterilerimize siparişlerini verdikleri raf – askılık sistemleri ve diğer stand yada orta sistemlerinin montajı hususudur. İstedikleri takdirde uzman montaj ekibimiz ücreti mukabil montaj işlemlerini uygulayabilmektedir. Montaj işleminin uygulanması için mağazanın duvar boya, yer döşeme gibi diğer dekorasyon işlerinin bitmiş olması önemli bi noktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =

vitrin mankenleri   ahşap askı   plastik askı   mağaza dekorasyon   raf sistemleri                                              SEO