Hakkımızda


1989 yılında elektrostatik boya ve fason imalat maksadıyla kurulmuş firmamız,

raf sistemleri ve ekipmanlarının satış ve imalatı alanındaki boşluğu görerek bu alanda uzmanlaşmıştır.

Güney ltd.şti nin bir markası olan güney mağaza donatım sistemleri adı altında firmamız ,gerek kendi bünyesinde gerek fason olarak ürettirdiği ürünlerin satış ve montajı konusunda yaklaşık 3000 lik kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektöründeki en geniş ürün yelpazesini , anında teslim, anında montaj felsefesi ile ,en uygun fiyat ve kolay ödeme koşullarıyla müşterisine sunan firmamız yurtiçi ve yurtdışına yaptığı imalat ve satış çalışmalarını uzman bir ekiple yürütmektedir.
 

TESLİMAT VE MONTAJ

Siparişi verilen ürünler merkezimizden sipariş verildiği anda teslim alınabilir. Firmamız her zaman özel siparişle yapılan ürünler hariç standart ürünleri stoklarında bulundurmayı prensip edinmiştir. Uzman ekibimiz , ürünün gerektirdiği şekilde azami dikkat içinde gerekli malzemeleri ile paketler.

Paketlenen ve teslime hazır hale gelen ürünleri istendiği takdirde anlaşmalı nakliye firmaları ile İstanbul içine teslimat yapılabilmektedir.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz istekleri halinde , istedikleri kargo şirketi ile ürünleri kendilerine ulaştırılabilmektedir.

Yurt dışındaki müşterilerimiz için ise anlaşmalı export ve gümrükleme firmalarına yönlendirilerek ürünlerinin en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde ulaştırılabilmesine yardımcı olmaktayız.

Yine başka bir konuda isteyen müşterilerimize siparişlerini verdikleri raf – askılık sistemleri ve diğer stand yada orta sistemlerinin montajı hususudur. İstedikleri takdirde uzman montaj ekibimiz ücreti mukabil montaj işlemlerini uygulayabilmektedir. Montaj işleminin uygulanması için mağazanın duvar boya, yer döşeme gibi diğer dekorasyon işlerinin bitmiş olması önemli bi noktadır.
 

ÖDEME VE HESAP BİLGİLERİ

Firmamız müşterilerine ödeme ve vade konusunda her türlü kolaylığı sağlamayı prensip edinmiştir. Bu amaçla ;toptan satışlarda belirli limitlerin üzerindeki satışlarda kredi kartına vade farksız taksit uygulaması yapılmaktadır. Aşağıda belirtilen kredi kartlarına müşteri temsilcilerimizden uygulanan taksit seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

*Bonus Card            *Cardfinans               *Axess                 *World Card

Burada en önemli husus kredi kartına yapılan taksitli satışlarda firmamız kesinlikle herhangi bir vade farkı talep etmemektedir.
Firmamız İstanbul dışından sipariş veren müşterilerine belirlenen limitler üzerindeki satışlarda kredi kartıyla mail order ödeme seçeneği sunmaktadır. Mail order ile fiziken mağazamıza gelmeden kredi kartından ödeme alınabilmektedir.

 
 
  •  


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.